| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

mama mea este foarte suparata pe mine fiindca am luat un 5 la bio, ma puteti ajuta sa o fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| ionutss a răspuns:

Pai poti sa iei maine o nota mai marehappy
Si oricum o sa te ierte...e suparata pentru ca vrea sa inveti bine sa ai un viitor in viata. Dar o sa i treaca. e mama ta si te iubeste.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Promitei ca o sa inveti si o sa iei 10.

| AndraAlee16 a răspuns:

E normal sa fie suparata.Fiecare parinte stie potentialul copilului. Probabil mama ta crede ca poti mai mult.Invata mai mult pe viitor si ia note mai mari.
Bafta!

| HellyBoy a răspuns:

Sincer, cred ca timpul ar fi cea mai buna solutie.Am trecut si eu prin asta...ce-i drept dupa ce am luat un 10 la acea materie, cat de cat am mai induplecat-o.Te sfatuiesc sa-ti inveti, sa vada domna ca vrei sa iti indrepti nota, si mama ta o sa treaca peste intr-un final.

Bafta!