| ralukamicuta_9639 a întrebat:

Am luat un 4 in teza de la matecryingcryingsi nu-s cum sa le jik alor mei ca mai am un 5 si un 6 umi plke MATE pfff SUGESTII VA ROGG!

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

@spirt: Serios, tu crezi că la scrisul ăsta are vreo şansă la o notă mare la română? Cât priveşte limba engleză... să fim serioşi, dacă-n limba maternă se exprimă aşa...
Ce să faci? Le spui poate-ţi acordă o corecţie ca să te trezeşti la realitate!

| Sonny a răspuns:

Pune mana pe carte!

| spirt1 a răspuns:

In primul rand trebuia sa iei o nota buna la o materie importanta, cum ar fi romana sau engleza. Apoi zici de 4 la mate si dupa zici de nota buna.

| bogdan_6209 a răspuns:

Ia un 10 in teza de la romana rolling on the floor

| ralukamicuta a răspuns:

Ms celor care m-au ajutat