| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor de la persoane experimentate! deci exista o fata in viata mea pe care am cunoscut-o aproape un an si vine ziua cind va fi exact un an! Noi am fost toamna trecuta impreuna o luna si ne-am intilnit apoi ne-am certat si ne-am despartit! eu am vrut ca ea sa fie a mea si pina la urma mi-a reusit! problema e ca o pot vedea doar duminica si inca o problema acum ne-am impacat si mi se pare ca am sa explodez de la atitea sentimente pe care le am fata de ea si vreau cumva sa-i demonstrez asta! dati-mi vreo idee va rog mult! sau poate sa-i fac vreo surpriza! sau cum ar trebui sa ma comport? ea este ft speciala!

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Incercati sa va vedeti mai des, e cam singura solutie. Stii cum e, fapte, nu vorbe.
Trebuie sa o respecti, sa ai grija de ea. Nu trebuie sa te dai peste cap, sa ii trimit sute de mesaje, sau cadouri sau mai stiu eu ce, pentru ca poate se va simti sufocata.

O zi buna!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca mai des