| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor de la persoane experimentate! deci exista o fata in viata mea pe care am cunoscut-o aproape un an si vine ziua cind va fi exact un an! Noi am fost toamna trecuta impreuna o luna si ne-am intilnit apoi ne-am certat si ne-am despartit! eu am vrut ca ea sa fie a mea si pina la urma mi-a reusit! problema e ca o pot vedea doar duminica si inca o problema acum ne-am impacat si mi se pare ca am sa explodez de la atitea sentimente pe care le am fata de ea si vreau cumva sa-i demonstrez asta! dati-mi vreo idee va rog mult!

3 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Vezi sa nu explodezi prea brusc, si sa se sperie.
Ea poate are ceva retineri, in urma certurilor.
Nu te arunca dintr-o data in galeata cu iubire. Ia-o treptat, sa se obisnuiasca si ea cu valul asta sentimental.

| funkypunky17 a răspuns:

PAi cand te intalnesti cu ea ia-o in brate, stai cu ea ca sa vada ca o iubesti, totusi ai grija sa nu pari chiar obsedat

| Kepkyo a răspuns:

Priveste niste filme sau animeuri si vei intelege big grin eu asa am procedat si acum, bine mersi, ma simt din ce in ce mai bine cu o prietena exemplarahappy