| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor de la persoane experimentate! deci exista o fata in viata mea pe care am cunoscut-o aproape un an si vine ziua cind va fi exact un an! Noi am fost toamna trecuta impreuna o luna si ne-am intilnit apoi ne-am certat si ne-am despartit! eu am vrut ca ea sa fie a mea si pina la urma mi-a reusit! problema e ca o pot vedea doar duminica si inca o problema acum ne-am impacat si mi se pare ca am sa explodez de la atitea sentimente pe care le am fata de ea si vreau cumva sa-i demonstrez asta! dati-mi vreo idee va rog mult! FUNDA pentru ceva real!

1 răspuns:
| Exilee a răspuns:

Exprimati-le liber!
Daca vrei cu siguranta s-o cuceresti,atunci apeleaza la romantism.
Fetelor le place romantismul ( nu cred ca exista o femeie careia sa-i displaca asa ceva).
In primul rand, invit-o la o plimbare printr-un parc, dar sa fie seara. Astfel, atmosfera va fi una placuta. Admirati albastrul etern al lacului, pozitia stelelor Universului, spune-i cuvintele din suflet: te iubesc cu tot cugetul meu. Nimic din Univers nu m-ar impresiona fata de ochii tai ca un abis al frumusetii, dragostei si armoniei.
Dar nu termina aici!
DEsigur, un trandafir si un sarut ar marca astfel un moment deosebit de placut. Apoi, a-i putea s-o duci la un restaurant scump sau un hotel ( daca, din nefericire banii nu vor lasa, atunci acasa la tine este tot bine) si decoreaza-ti patul cu petale de trandafiri, arde betisoarele parfumate aprinde 3 lumanari si invit-o alaturi de tine savurand momente erotice ( dar MOMENTE EROTICE, Doamne fereste sa nu va apuce valul si sa realizati orgii sexuale, ca atunci totul se va duce de rapa).Asa, in timp ce esti in acest ''cadru'', poti incepi in a-i mangaia usor sanul drept, sa-i strangi pulpele cu o pasiune nedescris de fierbiente, sa-i vorbesti cuvintele dragostei in franceza.( Le francais est la langue du l'amour).
SI multe alte idei am eu in ''cutiuta'' craniana.
Cam trasnite ideile, nu? HAHA
O seara buna!