| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor de la persoane experimentate! deci exista o fata in viata mea pe care am cunoscut-o aproape un an si vine ziua cind va fi exact un an! Noi am fost toamna trecuta impreuna o luna si ne-am intilnit apoi ne-am certat si ne-am despartit! eu am vrut ca ea sa fie a mea si pina la urma mi-a reusit! problema e ca o pot vedea doar duminica si inca o problema acum ne-am impacat si mi se pare ca am sa explodez de la atitea sentimente pe care le am fata de ea si vreau cumva sa-i demonstrez asta! dati-mi vreo idee va rog mult! sau poate sa-i fac vreo surpriza! sau cum ar trebui sa ma comport?

2 răspunsuri:
| tonynegrui a răspuns:

Man...pff doar duminica.eu zic in felul urmator :
Cumparai o floare si ai grija sa nu o vada tine-o la spate si apropo nu te duce asa ca un golan pantaloni scurti ceva normal sau daca stii cei place poarta. Marog sa revin apoi incepi sa-i spui cea ce simti dar inaimte cu vreo 3 cuvinte cam asa arata-i floarea si zi ca o iubesti daca nu vrei cum zic fi tu insatiwinking bafta m

| Crin51 a răspuns:

Depinde la ce esti talentat...
Incearca sa ii scrii o poezie. Ai poze cu voi doi? Fa un film, atat de bun incat de fiecare data cand il priveste sa isi aminteasca ce persoana speciala are langa ea.
Sau te duci la 12 Pm cu un prieten si aprindeti multe multe lumanari in fata balconului o suni sa iese... in fine... bat campii. Hai bafta! FII ORIGINAL!