| Diddy a întrebat:

De cateva zile ma tot visez noaptea insarcinata. straight face...
Ce semnifica asta?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

De cateva zile:-?, la ce te referi tu acum, "ce semnifica asta?", afla ca visele sunt semne doar atunci cand visezi acelasi vis de 3 ori. Si cred ca ar fi cazul sa te duci la un preot car te-ar putea ajuta sa "descosi" acel vis.

Insa poate ca tu te gadnesti prea mult la asta iar tu cand dormi seara visezi la ce te-ai gandit ziua. Insa adevarul este ca sunt unele SUPERSTITII.Pe care nu prea le cred.:))

http://www.visele.ro/

Uite! poate te ajuta. Daca vrei sa nu mai visezi, ar fi indicat sa nu te mai gandesti la asta;)).

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Inseamna ca totul e un mare trucaj

| BadBoyCristy a răspuns:

Nu inseamna nimic, visele apar cand dormi linistita.