| HelpingHands a întrebat:

Am nevoie de un prieten care să mă asculte, să mă înțeleagă. M-am despărțit de iubita mea și, pentru că nu m-am ocupat să-mi fac alți prieteni în timpul relației, acum sunt mai singur ca niciodată! Am 36 de ani, îmi place să scriu (chiar și poezii), îmi place dansul și îmi plac prieteniile sincere. Oare se găsește cineva aici care să îmi fie alături? Facebook-ul meu este Valentin Ciocanel. Multumesc!

19 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Măi, Valentine, 36 de ani este o vârstă la care să zbori din floare în floare și să le ciocănești pe toate!

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Gagicarule, haha, bravo tie, gandire f buna. Ca pana la urma si ele se simt bine, deci nu e nici un rau ca vrem sa le ciocanim pe toate.
Cand le aud pe unele "nesimtitule...doar la sex te gandesti", ca si cum as spanzura-o, ca si cum s-ar sacrifica, nu ca i-as oferi si ei placere in mod egal.
Nu e vb de mine ca eu nu prea le am cu ciocaneala cu una cu doua, zic ce se zice barbatilor.

| sadrian46 a răspuns (pentru Mosotti):

Să fiu sincer?
Era o reclamă imediat după revo. Era la ceva pastă de dinți.
- Dar cu dragostea cum stai?
- Extraordinar! De fapt... Dezastru...
- Ei vezi, îți lipsește pasta de dinți X.
- Dar mie îmi lipsesc dinții!
- Pușca și cureaua lată, ce flăcău eram o dată.
Mie îmi place să fac bășcălie. și ca să aibă mai mare efect, fac și de mine însumi.
Așa că nu te lua după tot ce scriu eu aici, că unele e așa, altele nu e, ca să poată lumea de aici să citească ceva amuzant, să mai și râdem, căci de belele nu ducem lipsă. Pace.

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Pai nuuu, ca ai zis f bine de fapt, n-ai zis ceva rau.

| mgtow a răspuns (pentru sadrian46):

Pana la pensie e bine sa mearga din fumeie in fumeie asa e cel mai bine in viata

| Mosotti a răspuns:

Am vrut sa-ti dau add dar nu ai optiunea, ti-am dat mesaj, putem vb daca doresti. Sunt dupamiaza online mereu dupa ora 17 in colo.

| Freya1 a răspuns:

Nu prea vrea nimeni de pe aici sa iasa de sub anonimat asa ca slabe sanse.
Mai bine ai cauta prieteni in viata reala sau cel mult pe rețelele de socializare printre foști colegi, cunoscuți etc.
Pana atunci gasesteti o pasiune, un hobby prin care poti sa cunosti oameni noi si cine stie.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Io i-am dat mesaj, nu am ce ascunde, nu-s politician, asa ca aia e, nu am relatie extraconjugala ca sa ma ascund pe net sa nu se afle, etc.

| Freya1 a răspuns (pentru Mosotti):

Nu e vorba de asta, e vorba ca multi isi spun problemele pe aici si pot da de cunostinte si toata lumea ar vrea sa le spuna vecinilor sau neamurilor ce ii frământă sau ce probleme întâmpină.Ca sa nu mai vorbim ca s-au găsit multi idioți sa faca mișto de site-ul asta si sa ii puna pe Youtube sau pe undeva cand pun o intrebare si rad de ei.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Sa le zica cui vor, si? Ce treaba as avea? Ma ascund daca sunt un om important, daca am o functie unde conteaza daca se afla, altfel sa ma s--a ala care le zice, ca nu ma intereseaza. Nu ma int de niste prosti care rad de problemele mele sau ale altora. Daca ma intereseaza parerea lor si ca zic la alti prosti, inseamna ca si eu sunt prost, lucru pe care nu-l vreau.

| Freya1 a răspuns (pentru Mosotti):

Pur si simplu sunt oameni ce nu vor sa fie publici, dintr-o prostie poti sa ajungi pe internet ca meme sau alte tampeni si pentru ce?
Eu una si poate si alti nu avem nevoie de astfel de publicitate si vrem sa stam linistiti acasa nu de râsul lumi.Asa ca postezi sub anonimat fara sa iti dai datele personale sa fi cautat pe Facebook, Instagram sau alte rahaturi de toti retardatii.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Pai datele personale nu sunt pe FB, n-ai cnp, buletin, telefon, adresa, asa ca e tot cam anonim. Eu nici poza n-am pus-o, am avatarul de aici. Ca numele nu conteaza, sunt n cu acelasi nume. Daca zici "Stefan bogdan a facut.", te trezesti "Care stefan bogdan?". Si nici numele nu sti daca chiar ala e adevarat care si l-a pus pe FB.
Dar inainte aveam poza ca doar nu aveam ce pierde, cum multi altii au, majoritatea au poze si n-au probleme.

Normal ca nu e bine sa ti se stie datele personale, dar trebuie sa fi destul de inteligent sa nu le dai nici pe FB, ca aia apropiati stiu cine esti.
Lasa ca pe FB m-a gasit un homo fara sa vreau eu, deci te gasesc si altii la o adica. Si daca mai cunoaste si vreun moderator...de continut (ca asa se numesc aia de pe FB care-s si platiti), te gaseste si daca ti-ai ascuns profilul.

| Zuzu1991 a răspuns:

Scuze, CE?!?
m-a orbit chelia rolling on the floor
trebuie sa fi putin dus sa iti pui poza reala, la profil, mai ales cand straluceste asa de tare big grin

| HelpingHands explică (pentru Zuzu1991):

Pai la cât de iresponsabil ești tu, mi se pare normal sa pui o poza cu iaurt

| Zuzu1991 a răspuns (pentru HelpingHands):

Touché... dar, hai sa nu ne duelam tongue

| Februar30 a răspuns:

Stiu cum e, eu sunt mai singuratic de fel. Dar ma simt bine asa.
Nici inainte de relatia asta, nu aveai prieteni?
Putem vorbi pe TPU, prin mesaje, daca doresti happy

| IONY81 a răspuns:

Nu am Facebook. Te.as si ascultat cu cel mai mare drag. Dacă ai insta, anunță.ma

| HelpingHands explică (pentru IONY81):

Aștept sa vorbim pe ciocanelvalentin Instagram. Mulțumesc frumos!

| IONY81 a răspuns (pentru HelpingHands):

Ionut?