| MrawrrD a întrebat:

Am nevoie urgent de un sfat!
Este ziua mamei pe 7 februarie, implineste 44 ani si m-am gandit sa cumpar o perinita pe care sa pun o poza cu mine, cu ea si sora mea iar pe spatele perinitei sa scriu ceva, dar nu stiu ce. Vreo idee? Sau alta idee de cadou? Funda happy

Răspuns Câştigător
| vitaminastefan a răspuns:

Cadoul tau este simplu si la indemana.
E un cadou ideal pentru o mama de asemenea, iar faptul ca vei atasa pozele fiintelor dragi ei, da cadoului o incarcatura sentimentala uriasa.
Pe spate ai putea sa-i recunosti meritele ei ca mama, si rolul pe care il are in viata ta si a surori tale. Poti incheia cu un mesaj precum " Si acum urmeaza sa-ti impartasim iubirea", moment in care o puteti imbratisa puternic!
Succes, sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Un cadou personalizat va fi intotdeauna ceva deosebit, tocmai pentru ca poti sa scrii pe el si o dedicatie, un gand frumos, iar persoana care il primeste va fi impresionata, efectul este garantat.
In privinta textului, ai putea sa scrii "Ca sa fim cu tine si in vis"

| IloveME a răspuns:

Mereu impreuna!
Scurt si placut!

| neutrino a răspuns:

"La multi ani" mamei tale, dar nu stiu ce este o perinita. Ea, oare stie?

| Fatamuntilor a răspuns:

O inimioara pe care sa scriii,, TE IUBIM, MAMI!

| Alexandru0007 a răspuns:

Scrie mami, te iubim

| johnnyMe a răspuns:

Ideea e geniala... uite cateva ideii de text :
-Cea mai scumpa mama din lume e mama noastra!
-Te iubim atat de mult incat vrem sa dormim in fiecare noapte cu tine!
-Am gasit o metoda sa ne strangi in brate pe amandoi!

| Kyou a răspuns:

E un cadou foarte frumos! Nu m-as fi gandit la asta. Ai putea sa scrii ceva din care reiese clar cat de mult tii la ea, ca o iubesti si o apreciezi, ceva care sa vina din inima. Bafta