| JanaBucov a întrebat:

Buna,de Constantin si Elena este ziua mamei mele o cheama Elena, ajutati-ma si pe mine cu un sfat ce cadou sa-i cumpar, m-am gandit la flori dar nu stiu sigur de care, astept pareri, dau funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tu trebuie sa stii ce flori ii plac mai mult. Poti lua chiar un ghiveci cu flori si o cutie cu cioclata. Nu trebuie sa fie un cadou scump. Mama apreciaza gestul nu cantitatea.

| ChrissD a răspuns:

Mama ta va aprecia orice cadou ii cumpari pentru ca pe ea nu o intereseaza sa fie scump ci o intereseaza gestul.