| alex495 a întrebat:

Am o amica cu care vorbesc aproape zilnic, ne-am vazut de vreo 10 ori, doar ca atunci cand ne vedem pe absolut toata lumea ia in brate si ii pupa ( o gasca de cam 5 pers sa zicem), dar pe mine nu. Din cate stiu n am o problema cu igiena laughing si ma gandesc ca nu sunt antipatic. Am mai glumit cu ea, rade la glumele mele, vorbim la cam 2 zile pe net. Dar v am spus, pe toti ii ia in brate etc si pe mine doar imi zice buna sau imi face cu mana. Normal nu m ar deranja, dar e putin ridicol cand pe toti ii ia in brate si mie imi zice buna si atat. Nu se simte confortabil cu mine sau ce are? Are prieten si ma am bine si cu el, nu am batut niciodata vreun apropo sau gluma porcoasa.
Si daca nu se simte confortabil ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

happy
DUDE
daca are prieten si totusi vorbesti cu ea in fiecare zi, nu ti se pare evident ca poate, POATE e atrasa de tine, macar putin si nu vrea sa se vada asa ceva ca sa nu ramana fara prieten?!?

esti la fel ca, copii mici sau imbecilii de bully, daca nu e la fel ca restul, atunci e clar ca e dusmanie asa ca e caz de suparare nationala si eventual mai rau... geezaz

| Alive99 a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare si sa vezi din limbajul corpului sau sa deduci din vorbele ei. Daca e sa te placa, i se vor dilata pupilele cand va ajunge in fata ta, poate te place sau daca le ai bine cu prietenul ei ma gandesc ca nu vrea sa faca o impresie proasta, sau in cel mai rau caz, poate pur si simplu nu te inghite.