| Andreeaandreiuska5 a întrebat:

Am o asazisa prietena. Face teatru cu mine dar stie bine cum sa faca. Cand nu vreau sa stau cu ea incepe sa planga si mi se face mila de ea. Ce sa fac? Vreau sa ma indepartez de ea dar nustiu cum!

Răspuns Câştigător
| CrissCristina25 a răspuns:

Prietena ta ori e prea mica ori prea obsedata laughing.
Cel mai bine ar fi sa-i zici ca numai vrei sa fii prietena ei dar sunt sigura ca ar incepe sa planga si mai tare. Indeparteaza-te usor de ea, nu-i mai vorbi, du-te cu alte fete dar fara sa vada ea. Cu timpul se va satura sa te mai caute.
Sau fa-i cunostinta cu alta prietena, sunt sigura ca asa te va uita.

1 răspuns:
| Andreeaandreiuska5 explică:

Iti multumesc! Si intr-adevar nu e prea mare!