| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Va plac baietii cu patratele si masa musculara, sau cei care nu au patratele si nici masa musculara dar au burtica big grin big grin. P.S Vreau sa fiti 100% sincere, scuje daca nu e categoria potrivita.

30 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie-mi plac normali, dezvoltati, sa se vada ca-s barbati. Nu ma atrag nici patratele perfect definite dar nici burta. Sa n-aiba burta sau sa fie cat mai mica, sa aiba bratele dezvoltate (urasc acele scobitori la baieti), umeri lati etc.
Ceva de genul sa zic :
https://tendintemoda.ro/......vid-52.jpg
Jur ca nu gasesti pe google decat patratele laughing) e singurul exemplu mai rezonabil si mai aproape de ce am zis pe care l-am gasit

| RAY a răspuns:

Ne plac grasi de 200 de kg care se taresc ca melci pe asfalt de grasi ce sunt, nici vorba de aia musculosi pe aia nu le placem, noi vedem sufletul un baieti, intrebi copile de 13, 14 ani virgine care habar nu au pe planeta se afla, intreaba o femeie matura

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Una asa ca tine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios,toate visati la mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Normal. Tu ce credeai?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci dragele mele fane care ma iubiti in secret de ce prima oara spuneti ma atrage caracterul, peronalitatea ta apoi cand facem scimb de poze pai nu ma asteptam sa arati asa, dar sti fizicul nu conteaza doar sufletul din tine

| Violleta2022 a răspuns:

Imi plac cei cu inteligenta in cap si ma lasa rece patratelele baietilor!

| Nemessys a răspuns:

Https://gyazo.com/77033d1181f2d7e47c7acec36ac769e2

Sa inteleg ca tu ai prefera una de asta? straight face Nu cred.

| mudokins78 a răspuns:

Şi crocodilii au pătrăţele! Dar nu îmi plac decât sub formă de geantă!

| danutzu96 a răspuns:

Feteleor le plac baietii cu burta de gravida iti zic eu laughing

| RAY a răspuns (pentru danutzu96):

Daca au conturi in banca in euro desigur ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce crezi? Normal ca pe aia musculosi.E ca si cum ai intreba un baiat daca prefera una de 100 de kile sau un top model

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De placut, evident o sa fie mai placuti cei care arata mai bine, se ingrijesc de aspectul fizic, etc Deci prima categorie!

In schimb, o sa te surprinda, dar a doua categorie va avea mai multe sanse cu o fata. In primul rand, cei din prima categorie vor fi mai selectivi si vor dori o fata care la randul ei are grija de aspectul fizic(mi se pare si normal). In schimb, cei din a doua categorie, pe langa faptul ca sunt mai toleranti, vor fi alesi de mai multe fete(chiar daca ele ii prefera pe ceilalti) pentru ca fetelor le cam place sa arate mai bine decat partenerul si sa fie in zona de confort, sa stie ca partenerul se simte norocos ca e cu ele si ca nu e necesar ca ele sa faca mari eforturi pentru a-i castiga atentia.

Se mai poate analiza si al treilea aspect. Ce ar alege fetele in cazul unei aventuri sau ca fwb. Iti voi zice ca tot a doua categorie castiga, dar daca vrei explicatie, o primesti doar in privat laughing

Pana acum eu ti-am dat un raspuns generalizat. Ca sa-ti raspund si ce as alege eu: baietii cu patratele si masa musculara categoric!

| Andreea278 a răspuns:

Eu am 18 ani si iti spun sincer ca ma atrag cei grasi

| RAY a răspuns (pentru Andreea278):

Ce isi place la ei? slanina?

| Andreea278 a răspuns (pentru RAY):

Ce amuzant esti tu.
Ce parere ai de LGBT?
Cum altii prefera persoane de acelasi sex cred ca si eu pot sa prefer un gras.
A vrut sa stie parerea fetelor, ok? Mi-am spus parerea si nu cred ca ai dreptul sa critici.Egalitate in diversitate.

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Andreea278):

Andreea este adevarat ce spui tu, eu am vrut sa stiu parerea. Fiecare are parerea sa si nimeni nu are dreptul sa critice.

| Andreea278 a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Multumesc frumos

| RAY a răspuns (pentru Andreea278):

Ce parere am despre LGBT? ce parere as putea avea despre un om ca asa s-a nascut, e o tampenie sa judeci un om pentru ca a primit mai mult estrogen
nu am criticat pur simplu e parerea mea, nu inteleg de ce voi fetele mereu mintiti ca va place una cand in realitate va place alta

| Andreea278 a răspuns (pentru RAY):

De fapt te deranjeaza ca am spus adevarul. Poate si eu m-am nascut cu o astfel de atractie pentru ca niciodata nu m-a atras unul slab sau unul cu muschi.Dar te gasesti tu sa critici necunoscand persoana.

| RAY a răspuns (pentru Andreea278):

Niciodata andreea de cand am contul nu m-a deranjat adevarul sincer isi spun, nu ma deranjat asta si ma deranjeaza ca una spuneti alta va atrage, e aiurea sa te vezi cu una sa isi spuna te plac la caracter, personalitate si apoi te respinge doare foarte puternic respingerea, nu stiu daca isi poti imagina, de asta spun ok hai sa fim sinceri sa spunem ca da fizicul conteaza si daca esti gras slabeste ca nu e sanatos in primul rand, nici mie numi baieti slabi fara pic de grasime zici ca sunt schlete, trebuie sa ai forme dar si sa ai grija de sanatatea ta, nu spun ca va atrage doar cei cu patratele dar nu cei care au 200 de kg

| Andreea278 a răspuns (pentru RAY):

1.Nu am intalnit oameni cu slanina ci doar porci.
2.Ai ales sa imi critici preferintele iar acum iti intorci cuvintele.
De ce ma amesteci cu multimea? Da, prefer grasii si nimeni nu are dreptul sa imi spuna ce sa imi placa.Nimeni nu a facut referire la unul de 200kg. Iubitul meu are peste 90.
Vrei sa fiu superficiala si sa aleg unul cu patratele? Nu.Sincer ei nu ma atrag deloc.Cred ca am dreptul sa fiu diferita si mai cred ca tu nu poti spune nimic despre asta.

| RAY a răspuns (pentru Andreea278):

E deci daca spui adevarul este superficiala cool, tu de dragul lumii scrii ca preferi grasi ca sa faci pe plac celui care ti-a raspuns, in fine stai cu cine vrei tu, repet fete sincere, serioase rar exista si tu nu esti in categoria aia

| Andreea278 a răspuns (pentru RAY):

Nu am mai intalnit un om ca tine.Am o relatie de 2 ani cu unul gras

| RAY a răspuns (pentru Andreea278):

Ok,te cred, nu inteleg de ce cauti sa isi dau dreptate

| Andreea278 a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca tu contrazici desi nu cunosti

| RAY a răspuns (pentru Andreea278):

Ma placi hai recunoaste asta, ma eu urasc ipocrizia, minciuna, nu o sa dau dreptate niciodata minciuni, dar tu poti scrie ce doresti, dar intelege ca provoci suferinta prin asta, doare cand ne respingeti

| Andreea278 a răspuns (pentru RAY):

Nu te cunosc deci nu am cum sa te plac.Ma amesteci in multime si nu e chiar normal. Daca ai fost repsins de altele nu inseamna ca toate sunt la fel. Daca uneia ii plac pisicile nu inseamna ca si mie trebuie sa imi placa.Intelegi unde bat?

| RAY a răspuns (pentru Andreea278):

Da inteleg, nu inteleg de ce tot imi dai reply ce importanta are asta

| Miaaaii a răspuns:

Orce fata ar prefera pe cei cu pătrățele doar ca de ar fi si sufletul la fel de frumos ca pătrățelele big grin