| Er1 a întrebat:

Am o mică curiozitate.
Dacă te pregătești pentru logodnă, care este întrebarea adresată fetei?
" Vrei să fi logodnica mea? "
sau
" Vrei să fi soția mea? "

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Un inel de logodnă, ce trebuie oferit, și cererea propriu-zisă, simplă și obișnuită:Vrei să te căsătorești cu mine?

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Ambele se potrivesc. Depinde pe care o preferi. Pe mine logodnicul meu m-a intrebat daca vreau sa fiu sotia lui. Depinde.

| Awesom a răspuns:

Vrei sa-ti pun saiba pe deget si sa ne chinuim reciproc pana cand moartea sau divortul ne va desparti? Pana ne vom certa cu cine vor ramane copiii nostri?

| mixxjim a răspuns:

Pai daca o intrebi se sotie inseamna ca trebuie sa faceti si nunta, gata laughing daca inca nu esti sigur ca vrei sa te casatoresti cu ea intreab-o daca vrea sa fie logodnica ta deocamdata, cand te hotarasti chiar sa va casatoriti o intrebi de sotie, e mai frumos asa - simtiti progresul in relatia voastra - si e si mai sigur, mai ai o cale de scapare daca ceva nu merge cum trebuie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logodnica

| alou a răspuns:

Vrei sa fi sotia mea?