| KoreanAngel a întrebat:

Am o problema si chiar nu stiu cum sa o rezolv.Imi place de un baiat din clasa de la mine dar am impresia ca el o place pe prietena mea cea mai buna. Ce sa fac ca sa aflu pe care dintre noi o place?

5 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Poti sa il intrebi direct "iti place de cineva?" sau poti sa rogi pe cineva sa il intrebe`.dar cel mai indicat e sa il intrebi tu, pana cand o sa iti dai seama cum e cu relatiile o sa consideri ca e absurd sa faci tu pasu asta, pana o sa ai o varsta mai inaintata o sa intelegi ce iz si cu astea.Relatii de lunga durata=dragoste adevarata. daca va certati mereu sa stii ca nu are viitor chiar daca suntem foarte indragostite si acceptam cu greu asta...trecand peste paranteza asta mai mare.iti urez succes:*

| eusicumine98 a răspuns:

Tinand cont ca este colegul tau i'ai putea spune direct ca iti place de el si vei afla atunci de cine ii place.winking

| corinutza43 a răspuns:

Vorbeste-i sincer si intrebare daca o place pe prietena ta si se va desorienta u fai ochi dulci si daca nu ai curaj sa ii sp ca il placi; pune p altcnvalwinking funda pls
:X

| Posesiv a răspuns:

Vorbesti cu un prieten de-al lui sa-l intrebe iar el iti va spune (prietenul).

| KUBY78 a răspuns:

Urmarestel