| Clodmod a întrebat:

Deci imi place de un baiat super dragut din clasa dar problema e ca nu stiu daca el ma place...adica se uita la mine si face glume in preajma mea dar nu sunt sigura de sentimentele lui si as vrea sa aflu daca ma place si nu stiu cum.Nu vrea sa pun o prietena sa il intrebe sau asa ceva pentru ca data trecuta cand am facut asta a spus nu(nu acelasi baiat)...

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Vesnica problema a fetelor...

Nu avem de unde sa ghicim daca ii place sau nu de tine pentru ca asta ar trebui sa observi tu mai ales ca sunteti colegi de clasa...

Eu zic sa stai mai mult in preajma lui daca ( iti place) si incetul cu incetul iti vei da seama.
Numai bine!
pa, pa!