| Raducons a întrebat:

Am primit o invitatie la nunta de la o cunostinta si nu stiu ce sa fac,nu am parteneră,ma gandesc ca ma voi plictisi singur si ma va dezamagi si mai tare cand ii vad pe ceilalti cupluri, ce ziceti cum ati proceda voi.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu as pleca cu masina la o curva de lux, 1000 de lire si stau toata noaptea cu ea. Banii aia ii pierzi intr-o luna cu una care isi bate joc de tine si dupa aia te lasa cu marfa in ploaie, mai bine gasesti calitate in pat cu orice pozitie in orice gaura vrei nu ca ma doare nu mai pot etc

| Adry05 a răspuns:

Te lipesti si tu de vreun grup sau ii spui cunostintei, poate stie de vreo fata care tot asa e neinsotita si va face lipeala

| OldSoul a răspuns:

Printre toate acele cuplulri, mai mult ca sigur vei gasi si tu o domnisoara de onoare, daca nu, cel putin o invitata singurica alaturi de care sa-ti petreci seara.

| Clorox a răspuns:

Daca ti-e prieten, du-te. Ai ocazia sa intalnesti vreo fata singurawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as merge

| gabriielaaa a răspuns:

Poți ruga o prietenă sau o veche prietenă sa te însoțească. Sau vezi cine mai merge si ce băieți merg singuri si va distrați ca băieți. Dacă esti o persoana distructivă nu conteaza cu cine mergi sigur o sa te distrezi.

| Raducons explică (pentru gabriielaaa):

Este o solutie, dar din pacate nu am niciun prieten, prietena nici atat, Este destul de urata situatia mea pe toate planurile, Am refuzat sa merg la multe nunti pentru ca eu nu cred ca o sa fac asa ceva

| gabriielaaa a răspuns (pentru Raducons):

Deci tu nu mergi la nuntă finca tu nu crezi ca vei avea o nuntă.
Am înțeles bine?

| Raducons explică (pentru gabriielaaa):

Da asa gandesc eu

| gabriielaaa a răspuns (pentru Raducons):

Ei dacă nu ai întâlnit persoana potrivită nu e vina cuiva. De te duci poate te distrezi dar dacă nu te simți bine nu te du si gata.

| Raducons explică (pentru gabriielaaa):

Da,nu este nimeni vinovat

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nici eu nu mă duc laughing deși merg toate neamurile, prefer să stau acasă și să folosesc banii pe alte lucruri decât să-i dau tinerilor căsătoriți și să stau câteva ore pe scaun plictisindu-mă singură. Deci, mai bine faci ca mine, adică stai acasă.

| Laur195 a răspuns:

Eu as zice sa te duci, si nu trebuie neaparat sa stai singur, gasesti tu niste prieteni sau o fata singura laughing Daca nu, ia paharul in mana si te distrezi

| Ha0t1c a răspuns:

Bei frate, bei si te distrezi happy

| Vioreldb a răspuns:

Pana sa ma casatoresc m-am dus la nunti de multe ori si doar singur.Stai ce stai, poate iti faci un prieten de bautura si daca totusi te plictisesti, oferi banii si pleci linistit cu scuzele de rigoare.

| DianaDeea000 a răspuns:

Eu zic sa te duci si sa te distrezi si cine stie. poate o sa cunosti o fatawinking