| sopranaCadaverica a întrebat:

Am fost invitata la nunta unei foste prietene a unui amic al meu. Adica amicul a primit invitatia de la fosta si el m-a intrebat daca ii pot fi partenera. Eu nu cunosc pe nimeni de acolo. Stiu ca poate ar face asta ca sa o faca geloasa pe fosta, desi ma indoiesc, ea nu mai da nici un ban pe el saracul (a recunoscut), are un copil si se marita. Am fost surprinsa de invitatie, placut si neplacut. laughing
Sa merg sau nu?

Răspuns Câştigător
| ThyDoom a răspuns:

Cred că depinde cât de bine te înțelegi cu acest amic. Dacă ți-e foarte apropiat, da, ar trebui să mergi. Decizia este în totalitate a ta totuși. Nu știu cât de mult contează opiniile altora.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum vrei, da eu n-as da atatia bani sa merg la o necunoscuta la nunta mai ales ca nici nu mergi cu iubitul tau ci cu un simplu prieten.

| Andreeush a răspuns:

E decizia ta dacă vrei să mergi sau nu.
Oricum va fi cam aiurea dacă nu cunoști pe nimeni.

| sofisis a răspuns:

De ce sa nu? Ce ai de pierdut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cu rochia aia laughing

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Care? Aia cu flori? ))
Dar mie-mi placeeeeeee

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Nu e potrivită laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume multa posibil transpirata, muzica proasta data foarte tare, ocazia sa iti fie scosi ochii de o duduie care abia asteapta sa scape de maldarul de buruieni ofilite pe care l-a carat in brate toata ziua. Cam asa arata nuntile romanesti, iar pentru circul asta mai trebuie sa si platesti.

Du-te, cum sa ratezi asa ceva?

| armand69 a răspuns:

Manta de vreme rea se numeste.dar daca...

Răspuns utilizator avertizat