| missplaja a întrebat:

Am revenit.tot de problema de dinainte e legat.
deci ma sfatuiti sa il parasesc? cum sa fac asta cand e asa de important pentru mine si inseamna atat de mult? niciodata nu am crezut ca va deveni o persoana pentru mine asa.
eu zic ca e totul din cauza colegei mele.deci cand ea lipseste de la scoala mereu ma baga in seama si se comporta frumos cu mine.
dar cand vine ea totul o ia razna pentru ca ea se baga prea mult in seama ca are fundul sexy ca nu stiu ce mai are.problema ca ea incearca sa para draguta in fata lui in schimb pe la spate il barfeste incontinuu.si el nu stie lucrul asta.
in fine problema sunt eu.simt ca innebunesc. e groaznic sentimentul asta.
eu nu vreau sa il parasesc, nici el nu imi spune asta.desi in ultimele 2-3 zile totul a devenit mai mult ca o relatie de prietenie.niciunul din noi nu zice nimic.si tacerea asta ma deruta complet.pentru ca nu e nimic clar.azi se comporta frumos cu mine, iar maine sunt doar o simpla colega.
ajutati-ma cu sfaturi crying

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te mai ingrijora atat cauta si tu ceva mai interesant de facut

| ellena_9252 a răspuns:

Gaseste-ti activitati diferite de ale lui si mereu ocupata cu ceva! Indiferenta doare cel mai tare!