| www.georgi_coolgirl_2007 a întrebat:

Am si eu o problema...La un baiat din scoala ii place de mine...Si mie imi e drag numai ca e mai mic cu 1 an ca mine si toate colegele zic ca nu are rost...Nu stiu ce sa fac...

1 răspuns:
| Raluca1724 a răspuns:

Pai trebuie sa fii sigura de sentimentele tale pentru el si sa te asiguri ca sentimentele lui sunt reciproce. In cele mai multe cazuri unele colege spun ca nu are rost pentru ca sunt invidioase. Oricum, ai grija sa nu iai vreo decizie pripitawinking Bafta!