| SiminaG a întrebat:

am si eu o intrebare imi place de cand sunt la liceu imi place un baiat da nu stiu cum sa eu spun in fiecare zi la scoala ma uit la el da el nu se mai uita la mine din cauza ca colegele mele iau spus niste lucruri urate despre mine deci ce sa fac? va rog ajutati-ma dau funda happy

Răspuns Câştigător
| MoBmc a răspuns:

Phaii. acum depinde doar de tine. in continuare priveste'l si daca te observa ai grija ca privirile sa fie scurtewinking, si e important si ceea ce au spus fetele alea despre tine. sad, incearca sa il faci sa te observe oarecum. apoi arunca; i priviri-sageti si.ii. cam asta e tot ce mai poti face. bafta!winking