| IonicaFrumusica a întrebat:

Am si eu o problema! M.am indragostit de un baiat din liceu clasa 9 eu fiind cu 5ani mai mica decat el... Faza e ca prietena mea(care e si ea indragostita de acel baiat are o sira mai mare care se stie cu el. A spus acum cred ca la toata scoala inclusiv clasa ei si baiatul ala... M.am jenat cand am auzit si vroiam sa va intreb credeti ca am vreo sansa?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva.

| Lawliet14 a răspuns:

Esti mica de el. Daca ati fi fost mai inaintati in varsta, da.

| dragodana a răspuns:

Salut! N-ai nicio sansa.Nici tu si nici prietena ta.Acel tip nu se va uita acum la voi.Peste 10 ani, poate.
Am mai vazut chestia asta.Eram a 12-a si, intr-o pauza, eram cu colegi la o tigara.Au venit niste pustoaice si tot le faceau cu mana.Nu stiau cum sa mai scape de ele.
Deci, putina rabdare.Peste niste ani totul se va schimba.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Asta depinde de tine. Incearca sa.i atragi atentia. Daca nu, e ok, mai sunt baieti in lumea asta. Si in viata mai si pierzi, n.ai cum sa castigi mereu!

| Pinocchio a răspuns:

Nu te-am inteles exact, doar ca tu esti mult mai mica decat acel baiat, si in mod sigur un baiat de clasa IX nu se uita la fete din clasa V-a.
Poate peste cativa ani...