| bya2011 a întrebat:

Maine am o intalnire importanta cu un baiat, si am 2 cosuri de care trebuie sa scap cat mai repede. Ma ajuta si pe mine cineva, va rog? happy

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

Pune apa fiarta cu ceai intr-un lighean si pune-ti un prosop pe cap, si stai cu fata la lighean 5-10 minute. Apoi, dupa ce ai porii deschisi, fa niste zat de cafea cu ulei si freaca-te pe fata, stai asa 30 minute si te speli.Nu e garantat, dar ajuta! Funda?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De coșuri nu scape de azi pe mâine, le lași în pace. Fondul de ten mai rău te infectează. Ieși mai pe seară.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Incerca sa folosesti fondul de ten.

| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Dai cu machiaj pe ele: fond de ten din ce am auzit si eu! big grin

| YouLossed a răspuns:

Te duci la farmacie si cumperi crema de cosuri.

| bya2011 explică (pentru YouLossed):

Mersi. Dar deja am 2 crème de cosuri de la medical de familie tongue

| bya2011 explică (pentru YouLossed):

*Mersi. Dar deja am doua creme de cosuri prescrise de medicul de familie.

| doNNNNs a răspuns:

Nu ai cum sa le faci sa dispara pur si simplu intr-o zi. Eu iti sugerez sa le dai cu fond de ten.