| DeEa_8231 a întrebat:

Are cineva niste idei cum pot sa am cea mai frumoase zi de nastere de pana acum? Ziua mea e in 19 octombrie dar 19 este marti si sunt la scoala asa ca o sa o tin pe 16.Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| andreeaaa1 a răspuns:

Poti sa faceti o tema anume
poate hawai sa decorezi casa cu multe flori sa faci niste salbe de flori cum sunt in hawai si sa pui fiecrui invitat la gat...nu stiu ar fi multe chestii

7 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Deea La Multi Ani! Invita-ti prietenii intr-un club, sigur va ve-ti distra si tu vei fi multumita.

| biiiabyby a răspuns:

Hmm. Depinde cati ani ai, eu una mi-as face-o la o sala de bowling, la un cafe-bar [ da' unu stilat asa].

| PupicelT a răspuns:

Ai putea sa ii inviti la un patinoar.

| ĄĿiŒ a răspuns:

... Invitati prieteni undeva... la o cofetarie de ex.

| bau0217 a răspuns:

Un coleg si-a facut ziua la karting (la Sun Plaza) si ne-am distrat foarte bine (culmea, maiales fetelelaughing ), pana sa incepem sa ne dam in karturi am dansat, am mancat bine, am ras. E destul de scump dar merita!

| Byby_6293 a răspuns:

Pai mergi in club sau inchiriaza un local, imbraca`te cu o rochita ft tare si teneshi in picioare ca arata super bine:angryrochita de aia pompoasa:X), fa un tort cu o poza cu tinesmug. tine`ti ziua vineri ca ii mai bine si vn mai multa lume ca sambata mergea lumea in clubtongue, pune muzica d toate genurile! Deschide uh ringul d dans! si fa ca lumea sa s simta binetongue.La multi ani:X!