| Gabrielle_7642 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mea de nastere si as dori sa dau o petrecere de neuitat. Aveti ceva idei pentru decorare, activitati si cum am putea sa ne distram.Va rog frumos sa ma ajutati...Astept raspunsurile voastre pana in data de 22 octombrie pentru ca sambata, 23 octombrie va fi petrecere. P. S - am 12 ani

Răspuns Câştigător
| xl0llip0px a răspuns:

Mai mai mai...nu esti gorshinski gabriela cumva? happy intrebam doar...important intr-o petrecere e muzica si dansul. ce tine de decoratiuni.ai 12 ani nu? FARA BALOANE =) decoratiunile la varsta ta.nu sunt foarte importante. S NU UITI DE PIZZA! rolling on the floor) va fi interesant daca vei organiza niste concursuri pentru adolescenti. ceva de genu karaoke sau ceva de dans. poate "sticlutza" laughing) daca nu esti gorshinski gabriela atunci imi pare rau tongue

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Pai astazi copiii de 12 ani vor mai mult decat vor aia de 18 (desi inca nu le-a crescut parul pubian). Ai putea face concurs de Metin si de Lady Popular, ca tot le joaca toata lumea. Si faci petrecerea online.

| HaiHui4Ever a răspuns:

Daca aveai mai mult iti recomandam, altceva, la varsta asta. sa ai cat mai multe papusi :p