| anonim_4396 a întrebat:

Are vreo legatura grupul sanguin cu relatia mea sentimentala? Adica exista compatibilitati emotionale intre oameni pe baza grupei sanguine?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu cred in chestiile astea. Compatibiltatea in cuplu e mai mult legata de educatie asemanatoare, de a avea aceleasi valori, aceleasi ideluri.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Hmmmm, pana acum nu am auzit de asa ceva...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Prea putin! Trebuie sa te cunosti si sa stii ce vrei! Citeste, maturizeaza-te emotional si cognitiv comportamental, si va fi bine! Nu insista, daca nu te vrea asa cum esti!

cami
| cami a răspuns:

Habar n`am
citisem printr`o revista-ziar (nu vreau sa-i fac reclama) ca (si nu ma intreba de unde stiu, k mi le-am notat laughing):
COMPATIBILITATE GRUPE SANGVINE
(legenda B-barbat, F-femeie)
B "01"+F"B3" =NU
B"A2"+F"B3" =DA
B"B3"+F"B3" =POATE
B"AB4"+F"B3" =SA ZICEM...
cam astea ar fi compatibilitatile intre sexe, din pct de vedere al grupele sangvine (asa ziceau aia din revista whistling ).

Bula
| Bula a răspuns:

Nu!

| andreutz a răspuns:

Daca ai gandi putin rational, ai vedea ca nu au nici o legatura... explicatia e cat se poate de simpla.sunt prea putine tipuri de grupe sangvine fata de cate tipuri de oameni exista pe lumea asta... sper ca intelegi ce vreau sa zic...

| Darry a răspuns:

O prostie...nu-i adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am auzit de asa ceva...ai doar grija la Rh atunci cand vei vrea sa faci copii ( asta e o chestie serioasa ).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... daca ai Sida