| Mary_Blondu_1961 a întrebat:

As dori un folder nou pentru poze personale! Daca se poate? Si mi-as dori transfer automat pe folder, se poate?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Și noi ar trebui să înțelegem ce vrei tu?
Unde vrei acest folder? Pe calculatorul tău, pe telefon, în vreo aplicație, pe vreo platformă online, în gară la Dorohoi? Și de unde, când și cum să se facă transfer automat?

La fel de bine puteai să spui "aș dori un ceva care să facă ceva"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creeaza un folder nou unde vrei tu. Iar cu transferul nu-ti fie lene, nu cred ca e asa de greu sa dai un copy-paste Daca esti pe calculator. Si apropo, cum zice si Johnny, nu esti de loc precis. Una este sa zici ca ''vrei'' ceva, una este sa intrebi cum se face un lucru. Daca nu te descurci cauta un tutorial pe net...