| KittenLover155 a întrebat:

As vrea ca mama mea sa-mi cumpere un catel mic si pufos. dar nu cred ca vrea am intrebat-o si mi-a raspuns cu intrebarea : De ce vrei catel? Nu am stiut sa-i raspund. dar chiar imi doresc unul. ce argumente sa-i aduc ca sa-mi ia un catel?

Răspuns Câştigător
| Alequandra a răspuns:

II poti spune ca te simti singur si catei mereu sunt alaturi de tine si nu te critica, te barfesc etc.
Insa chiar daca iti doresti un catel, trebuie sa iti asumi responsabilitatile.

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Spune.i ca ai nevoie de unul, pentru ca iti plac foarte mult si pentru ca a avea un animal inseamna responsabilitate si ca tuesti gata sa ti.o asumihappy

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Spune-i ca vrei un catel pentru cainele este cel mai bun prieten al omului si te-ar face sa te simti mai bine.

| Jack99 a răspuns:

Spune-i cat de mult iti doresti un caine si asigur-o ca te vei ingriji de el asa cum trebuie. Dar cea mai tare faza e ca ai nickul KittenLover si tu vrei caine, nu ma pot opri din ras laughing

| KittenLover155 explică (pentru Jack99):

Am pisicalaughing acum vreau cainelaughing

| Teodorescu_Alex_Adrian_1989 a răspuns:

Petru ca iti doresti, pentru ca meriti, pentru ca este visul tau sa ai un catel de care sa ai grija in timpul liber. argumente de genul