| WTFuck a întrebat:

Auziti selena chiar e cu justin bieber? daca da ce credeti despre relatia lor? eu sincer cred ca nu se potrivesc deloc selena e frumoasa si talentata iar justin e nu stiupa dar va rog fanii lui ...nu va suparati pe mine astept raspunsuri...big grin

Răspuns Câştigător
| Anonymous56 a răspuns:

Da din cate am inteles si eu.Sunt poze si in reviste si pe net care se spune ca "dovedeste"aceasta chestie...
Mie mi se par amandoi draguti si talentati.
Diferenta de varsta nu cred ca ar fi o asa mare problema.
Mie mi se par ca se potrivesc.
Am citit nu-s pe unde ca (mai de mult se barfea cum ca Miley si Justin ar fi impreuna-ceea ce nu era adevarat)normal "cu multa vreme in urma" Jus vroia sa fie impreuna cu fata aia care a filmat videoclipul "Baby" atata tot.big grin

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sweettyyyy a răspuns:

Da paremise ca sunt impreuna.Eu la fel cred ca nu se potrivesc dar din alt motiv :
Poate ca Selena asta e talentata are multi fani si e draguta, dar mie nu mi se pare deloc cine stie ce frumoasa, sau talentata.
Si pe cind Justin huhh...are o multime de fani si e si sOper dragut.love struckEste chemat sa dea concerte peste tot.si fetele mor dupa el, si prin aceste fete este si pedofila aia de Selena, care spune "Justin pentru mine e ca un frate mai mic"pe cind statea si ii kurgea saliva dupa el si acum ce nu mai este fratele mai mic, a trecut din frate in iubit? mdaa buna schimbare.straight face
Mai bine Selena murea de mica si nu mai provoca atita neliniste in inimile fanelor!

| MimiPopescu a răspuns:

Conteaza? Cica au o relatie secreta. Am citit intr-o revista. Cat de prost sa fii sa scrii asta cand pe coperta apareau ei doi. Lumea asta se indobitoceste din ce in ce mai mult. Dar despre o valoare romaneasca sau straina pe nimeni nu intereseaza? Cand a murit maestrul Jean Constantin, s-au spus cateva lucruri despre el. Daca acest Iustin Beaver isi cumpara un suc fara acizi pentru ca el e mic si acizi ii fac rau, stie si bunica. Haideti ma sa ne trezim odata la realitate! Sa apreciem valorile.

| DeyutsaDeyutsa a răspuns:

Da! valorile cui, mimi?!; in ziua de azi toata muzica se plagiaza; nu se mai face nimic nou; las ca ii bon si JB si Selena momentan(intr-adevar nu-s cei mai buni cantarety; ai si u dreptate; sunt alty mai buni; da la adolescenta cine crezi ca intereseaza de nu stiu care mosneag etc etc.asta e viata.cui ii pasa?)

Asa, buna alex11keshahappy.pai.nu prea cred ca se potrivesc sincer, dar daca se iubesc e tot c conteaza, desi ma cam indoiescbig grin

| DudaYeah a răspuns:

@JustinLove buna! nu am nimic cu tine. dar deja eu cred ca e paranoia sa iti doresti moartea cuiva numai pentru ca tie nu iti prea convine ceva. si daca sunt impreuna ce? helllooo! tu esti in Romania, ei in america. trezeste-te la realitate si nu mai spune tampenii. selena chiar e frumoasa, draguta, de talent, nu am ce spune. nu prea sunt fan nici selena, dar nici justin. insa ma supara faptul ca ii doresti moartea. daca tu ai fii in locul ei ti-ar placea ca lumea sa iti vrea moartea. eu nu prea cred.winking

@alex11kesha dupa parerea mea se potrivesc. nu am nimic in potrivawinking

| WTFuck explică:

Fana nebuna dupa justin bieber mie nu-mi place e un mucos de 16 ani care cica face muzica eu sincer cred ca selena este super simpatica si toate colegele mele cred ca e un biberon urat si prost sincer selena nu are nici o vina nu ar trebui sai doresti moartea

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Bai alex11kesha sti ceva tu neai zis sa ne zicem parerea si sti ceva nu te crede tu pe langa justin nu stiu ce ca eesti praf ii vedeta are talent pe langa tine ma rogg, iar selena aia ii o parasuta care zboara cu 100 km si cum zice. justin love, selena il credea pe jus fratele lui mai mic vai, si ca nnu sar saruta cu el nici odata si acum mai nou ii vedem saruntanduse de revelinoul...deci n-am eu treaba cu relatia lor doamne...da in concluzie nu mai zi tu de alti ca nu esti in masura si eu zic de selena ca si tu ai zis asa ca pa