| anonim_4396 a întrebat:

Aveti emotii la prima intalnire? happy

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am emotii cand pleaca de langa mine.

| BiuL a răspuns:

Depinde, Daca imi place mult tipul da, daca nu, atunci nu. In general nu am...

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Pai cam asa si e.
La prima intalnire orice tanar din ziua de azi o sa aiba emotii.

| Mayar a răspuns:

Da "Oare imi sta bine parul? Sper sa nu se vada vreun cos :-s Oare m-am dat cu prea mult parfum sau cu prea putin? etc, etc."
Da, daca e o intalnire de iubiti, ai emotii, daca nu ai inseamna ca il consideri doar un prieten, amic, nu iubit.

| fuzzer a răspuns:

Normal ca avem, eu si cu mine suntem nerabdatori sa ne intalnim unul cu celalalt.

| andrei1237 a răspuns:

Nu.

| TheRealDaniel a răspuns:

Oricine are, ne gandim ca vrem sa facem o impresie buna ca sa ne placa si tot restul.

| anonim_4396 explică (pentru TheRealDaniel):

Nu cred, doar daca incepem cu poate si daca si uitam de incredere.

| BTWIN a răspuns:

Am emotii... iubire n-am fara un gram de emotii :))

https://www.youtube.com/watch?v=HpEiF0pohOg

| Radu1015 a răspuns:

Toata lumea are happy E normal!

| anonim_4396 explică (pentru Radu1015):

Brusc ma simt anormala!laughing

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Eu evit sa ies mai bine. Prima intalnire e ingrozitoare, nu intalnirea ci trairile (emotiile) pe care le avem inainte. Dar totul dispare odata ajunsi acolo. Depinde si cat de bine iti cunosti partenerul de intalnire si cum te ajuta sa treci peste timiditate, sa te faca sa te simti in largul tau. Bafta!

| iiUser20 a răspuns:

Da... happy

| Nudamnume a răspuns:

Daaaa,nu stiu de ce dar ma emotionez mereu cand o vad,si abia astept sa o vad la vara si sa trec peste toate emotiile astea, care uneori imi pune blocaje, si ce e cel mai ciudat, desi incerc sa fiu cat mai linistit, cu atat mai mult sunt mai emotionat.

| ovdiuc a răspuns:

Toata lumea are big grin

| DanielCross a răspuns:

Da,pentru ca nu cunosc fata, nu stiu cum va fi, nu stiu ce subiecte de discutie sa gasesc, iar daca ea e mai retrasa, cu atat mai rau.Prima intalnire cu o persoana e tot timpul foarte ciudata, dar placuta...e greu de descris

| Rey_Andr_1999 a răspuns:

Nu..de ce p*m atatea emotii? O faci si gata.

| anonim_4396 explică (pentru Rey_Andr_1999):

Asa zic si eu laughing!

| DAndreiD a răspuns:

E un sentiment firesc, insa trebuie sa treci peste, pentru ca daca va potriviti, totul va decurge de la sine, iar daca nu, inseamna ca nu e persoana potrivita pentru tine.

| Balan_Gabriel_1997 a răspuns:

Nu am avut anca o antaltire si am 16 ani.deci nu stiu cum e! laughing)