| Barajag a întrebat:

Aveti semne din nastere? de exemplu eu am pe picior o frunza micabig grin...

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Sunt o fericita. Din nastere n-am nimic, insa... pe parcurs. vergeturi (spate, genunchi), psoriazis (transmis genetic-de la tata ), niste pete negre in coate.

41 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu am o pata pe piciorul drept in forma de...bombonica de pom laughing
Mama a furat o bombonica de pom de la ceva prieteni de familie pentru ca ii era foarte pofta pe ea iar acei prieteni nu permiteau sa se mananca din bomboanele de pom pana nu trecea Craciunul.

| Barajag explică:

@zbenguici:sa-ntelegem ca nu vrei sa ne spui? eu stiu unde aibig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Semne de nastere nu am.Decat 2 alunite foarte micute in partea stanga a gatului. Una langa alta happy

cami
| cami a răspuns:

Am o intrebare pentru @MucealuiFlaimoc :
E adevarat ca toamna acel semn se coloreaza in violet?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mi-e rusine sa spun.blushingblushing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Harciog, pun pariu ca tu nu ai unde am eu!

auran
| auran a răspuns:

Da si eu am tot pe picior un semn sub forma unei inimioare turtita...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am o pata pe brat... Nu am reusit sa-mi dau seama cu ce seama... Nici eu, nici maica-mea. Si mai am o alunita destul de mare pe omoplatul stang.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si eu am... o alunita...cat o afina...pe stanga...gata! Am spus destul!

| SweetCandy a răspuns:

Nu am... dacat cateva alunitehappy

| buburuzAndreea a răspuns:

Eu am ceva care seamana cu o lacrima pe incheietura dreapta. dar se vede din ce in ce mai putin... sad si am carul mare din alunite miiiici miiici pe obrazul stang. big grin

| ing. a răspuns:

Da.eu am o pata neagra, destul de mica pe cot.
Pare o frunzulitahappy

| albastrel a răspuns:

Hmm...am o aluna cam cat un bob de porumb sub...sanul stang... big grin

| Elly4all a răspuns:

Am un semn in forma de strugure pe umar si picior

Răspuns utilizator avertizat
| nutzu' a răspuns:

Da... o petala de trandafir pe gat in spate.
Mama mi-a zis ca a furat un trandafir inainte sa ma nasca.
Vorbesc serios.

| mikella a răspuns:

Eu am pe piciorul stang un semn care il are di tatal meu...nu stiu ce semnifica.

| dydy_1756 a răspuns:

Am o aluna mare in forma de capsunahappy

| Fuxy a răspuns:

Poi am pe picior o capsunica si am pe spate in partea stanga niste pete maro! Cand m-am nascut am avut o parte din spate albastra da aia a trecut cand am plinit doi ani nu se mai vedea aproape deloc! big grin

| dyav0litza a răspuns:

Eu am un pestisor pe mana stanga

| SpikE a răspuns:

Nu am din nastere dar cand eram mic si incapatanat mi-am facut destule laughing mi-am spart capu, am picat din leagan, am loat multe cazaturi si mi-am creeat cateva cicatricii

| tinichea a răspuns:

Si eu tot o frunza, mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o scena de sex pe piepthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o gaura cit un virf de ac la urechea dreapta.Mama imi spunea mereu ca m-am cam grabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai zbenguici toata lumea a spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@auran-unde anume pe picior ai inimioara? o vedem si noi? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe flancul drept spre abdomen am un semn destul de pronunțat sub formă de pește, iar pe genunchiul drept un mic ciorchine de strugure.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doua inimi, poate de ast aiubesc asa de patimas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensei bro ma lesi?