| ChicaIdiota a întrebat:

Azi e ziua lui mama si nu stiu ce sa ii cumpar! Idei va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă îi place să gătească o carte de bucate,o poţi scoate la cofetărie,îi poţi cumpăra un parfum,o eşarfă frumoasă, un portofel cochet, o programare la coafor, un set de cosmetice, o bijuterie ceva.
Te pup!

11 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Vine primavara, desi inca ninge pe alocuri happy asa ca poti sa ii cumperi o esarfa subtire, o hainuta mai subtire, o palarie colorata, ceva pentru primavara, si frumos dar si folositor.

| stlucian a răspuns:

In primul rand flori! Restul depinde de tine.

| andru10best a răspuns:

O rezervare la un centru spa. Mama mea a fost super incantata cand i-am oferit cadoul asta.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

I poti cumpara inima ta.O mama nu vrea chiar lucruri materiala, ea vrea sa fi cuminte si un copil bun!happy

| Hermaniona a răspuns:

Ziua mamei*

| gabi13579 a răspuns:

Parfumul ei preferat sau o carte buna sau o esarfa din matase sau un abonament la spa sau o bijuterie mica dar semnificativa sau o rochie sau pantofi dar mai intai intreab-o subtil cam ce-ar vrea

| AnotherMe a răspuns:

Dupa cate imi amintesc eu, ai comandat de la avon niste cercei si un lantisor.I le-ai dat?

| ChicaIdiota explică (pentru AnotherMe):

Da,dar i le-am dat de ziua mamei.

| AnotherMe a răspuns (pentru ChicaIdiota):

Bine Elen. Daca e mergem azi si vezi tu ce sa ii cumperi, un parfum, o bluza, un buchet de flori,.

| SuperMary12345 a răspuns:

Salut,ii poti cumpara
-un parfum[nu apa de colonie]
-o cutie de bomboane
-o felicitare
-un buchet cu florile ei preferate
- o bijuterie
- faptul ca esti langa ea si ii spui 'la multi ani'

| alexealexandru55 a răspuns:

Ii poti pune intrebari legate despre ce ii place si apoi dapa ce afli, decizi ce sa ii cumperi! Sau daca asta nu te ajuta cu nimic ii poti cumpara o floare si sa iei note mari! Asa sigur se va umple de bucurie!