| Sara2 a întrebat:

Azi e ziua surorii prietenului meu, si m-a invitat la ziua ei, ce as putea sa ii cumpar? el spune sa nu ii iau nimic ca ia el din partea la amandoi dar nu pot merge chiar cu mana goala, ce ma sfatuiti sa ii cumpar? dar nu dispun de prea multi bani

3 răspunsuri:
| Ioana1999 a răspuns:

Depinde ce ai place, da ati dau niste idei:
O bluza,
Parfum,
Cosmetice,
Geanta,
Ceas,
Colier,
Bratara,
CD muzica ei preferata,
Cercei,
Ojalaughing,
Ochelari de soare
Din toate lucrurile ce ti-am zis alegi si langa cadou poti sa ai dai niste flori. Sper ca te-am ajutat

| Anisia13 a răspuns:

Pai daca cumpara el cadou.ia sh uh un buchet de flori(niste trandafiri)sau cati ani facea ea.atatia trandafiri sa-i iei:*Funda?

| Crickett a răspuns:

Ce zici de o esarfa?happy Sau pur si simplu ia-i un buchet de flori happy