| ElementX a întrebat:

Azi toata ziua m-am certat cu o colega pe tema asta: la logodna, sau cerea in casatorie, trebuie sa-i puna inelul doar barbatul femeii sau ambii sa-si dea inele? Dau funda! :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bărbatul oferă inelul femeii, nu confunda cu verighetele care se oferă unul altuia.
Pa, pa.

| VadTot a răspuns:

NU nici decum nu si ofera ambii parteneri inele daca tu esti atit de Romantica si iti place sa i faci si tu un cadou atunci cind va fi timpul nu i nimic rau in asta ok?

| SarahMaria a răspuns:

Barbatul femeii!

| MrVegas a răspuns:

Barbatul fratiebig grin

| NoName4573 a răspuns:

La logodna barbatul ii pune inelul femei. La casatorie ambii.

| bety18 a răspuns:

La logodna barbatul femeiiwinking