| bellasweet a întrebat:

Azi vine mama de la maternitate si vreau sa-i fac o surpriza. Vreau sa-mi raspundeti pana in ora 13.Nu stiu ce surpriza sa-i fac si cum sa "decorez" casa. Poate imi dati voi idei in schimbul unei funde mari si dragute din partea mea.

Răspuns Câştigător
| roxxxa a răspuns:

Pai incearca sa cumperi un cadou pentru fratiorul sau surioara ta, stii tu un ursulet sau un biberon ceva... Si sa decorezi casa cu Bine ai venit si cu Tbx... Funda daca merit

8 răspunsuri:
| m3m0 a răspuns:

Fa-i un tort

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Hei, uite stiu ca atrecut de mult ora, dar vreau doar sa iti urez ca surioara ta/fratiorul tau sa creasca mare. sa iti traiasca! amsi eu o surioara de 2 ani si tin minte cat de emotionata am fost cand am vazut-o prima oara, mi se pare ca avea doar 3 orelaughing era asa de dulce, ca si acum. pregateste-te sa fii un bun exemplu de urmat pentru ca cei mici se iau dupa surorile sau fratii lor mai mari. tu trebuie s-o inveti sa vorbeasca(asta mai incolo) si sa o/il inveti sa imparta unele lcruiri. nu stiu cati ani ai, dar sper sa te gandesti logic la cum sa te porti cu ea. sa nu tipi la ea daca te supara, si in cel mai rau caz sa nu ii dai "nana"laughing fii blanda. eu iti urez succes si sper sa te fi ajutat. app... nu o sa te poti juca prea mult cu ea, nu va intelege, incearca de la 6 luni incolo si nu uita sa faci multe poze cu ea ca sa vada si ea cand va fi mare ce draguta era ca si bebelus.

| bellasweet explică (pentru Eille2EtcnupD):

BUNA!
Am 13 ani si mai am si un frate de 8 ani.Acum suntem trei si semanam cel putin eu cu surioara mea ca doua picaturi de apa!

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru bellasweet):

Ca dragut:X eu intotdeauna mi-am dorit un frate sau sora, incepand de la 3 ani. si mereu cand trebuia sa-mi pun o dorinta, imi puneam sa am un frt sau o sora. uita ca acum mi s-a indeplinit visul si o iubesc pe surioara me si ma joc cu ea, chiar daca e o diferenta de 10 ani intre noibig grin

| iloveusa a răspuns:

Pai invita toti prided ii de familie/rudele care pot ajunge, cumpara multe flori si baloane si un tort.Crede-ma ca o sa ii placa

| Flory_7868 a răspuns:

Pai daca stii sa faci forme din hartie glasate sau din foaie poti lipi multe si frumoase afla culooarea preferata a mamei tale si fa mai mult lucruri cu acea culoare! sper ca ti-am fost de mare ajutor. fundita

| Flory_7868 a răspuns:

Pai poti decora casa cu multe baloane poti face sin hartie glasata multe forme dragute trebuie sa stii daca e fata sau baiat si fa cu roz mai multe daca e fata daca e baiat fa cu albastru daca stii sa gatesti fa un tort apoi cumpara ceva pentru mama ta sau ai putea sa modelezi chiar tu un cadou

| GaaByyy a răspuns:

I-ai o bijuterie(inel, lant ceva...)si un buchet frumos de flori! Fundita te rog.