| anonim_4396 a întrebat:

Baai laughing deci tocmai am aflat ca eu si baiatul de care imi place suntem rude, dar mai indepartate, eu ce fac acum in ****? laughing

18 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Sa renunti la idee.

| CristinaSNC a răspuns (pentru RareşTPUro):

Usor de spus, greu de facut

| RareşTPUro a răspuns (pentru CristinaSNC):

Cu timpul, nu asa dintr-o data... renunta treptat.

| OldSoul a răspuns:

Iti cauti altu...

| PedoBarbie a răspuns:

S-i vezi de treab.

| syd2 a răspuns:

Nu m-am asteptat de la tine sa folosesti un cuvant cenzurat. Daca sunteti verisori nu conteaza de care treapta 2, 3, 4 oricum nu ai dreptul sa ai relatii cu el, dealtfel se primeste incest ca si in Hamlet.
PS: la voi romanii verisorii se impart pe trepte ca la Modloveni

| CristinaSNC a răspuns (pentru syd2):

Deci cred ca verisori de gradul 4 :O nu imi vine sa cred laughing il stiu de 15 ani si nu am stiu asta pana acum :/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Obisnuieste-te cu ideea, modesto happy Viata nu e mereu corecta. Mai ales cu mine, ca m-am nascut cu o limba excesiv de lunga. Ce-i drept, imi e foarte utila la prins muste.

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e corect :/

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Bucura-te ca inca doar il placi. Nu te afunda in chestia asta, scumpo. Elibereaza-te de ganduri.

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, ok, dar tot nu e corect :/

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Da, stiu. Multe lucruri nu-s corecte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu renunta, asta nu e motiv de despartire. Daca va iubiti asta-i mai presus chiar daca ati fi de gradul2. Voi nu stiati, sa presupunem ca asa cum nu ati aflat 15 ani n-ati ci aflat inca 10 acum inainte... Deci. n-are importanta, eu cunosc multe cupluri asa. happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Trebuia sa te gindesti la asta happy
Si el tot nu stia?
Ofteaza si impacate cu asta, chiar daca nu vrei rolling on the floor

| CristinaSNC a răspuns (pentru L1feDRAIN):

El nu stie... :/ si am aflat din intamplare... Daca stateam acasa, vorba aia, nu aflam niciodata.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru CristinaSNC):

Mda, stii totusi imi pare rau de tine daca iti placea tare de el...Si inca o intrebare: Daca nu aveai sa afli..mmm..ai fi putut sa ajungi la "maximumul" unei relatii?

| BlackDice a răspuns:

Doar nu o sa fi batuta in cap si sa te combini cu o ruda?laughing)))) asta e, se intampla happycauta altceva