| Andreea_1599 a întrebat:

Am aflat ca baiatul de care imi place are prietena, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Sa-ti vezi de treaba ta!

| AnNyşK a răspuns:

Parerea mea este sa nu te bagi sa incerci sa il uiti pentru ca daca el are prietena poate o iubeste pe ea sau ma rog o place sh gandeste-te bine ca aici u vei avea de suferitstraight face

| Fifylici a răspuns:

Las-o balta! Nu are rost sa te bagi in treaba altcuiva.

| Liada a răspuns:

Continua sa lupti pentru fericirea ta. daca nu reusesti, iar incearca,, dar daca nu e al tau nu e al ta.BAFTA.in orice caz nu dispera nicikind

| abc123_5207 a răspuns:

Te reorientezi, sunt multi baietii in lumea asta, nu te axa doar pe unu' happy

| playstow a răspuns:

Scopul scuza mijloacele
daca il iubesti, lupta, foloseste-ti toata inteligenta pentru a obtine ce iti doresti. Dar atentie:sentimentul sa fie macar incoltit si in mintea lui, daca nu, ai sanse mici de reusita

| LoliTa_7237 a răspuns:

Gasesteti altu! nu e singurul baiat dp pamant. good luck!

| pinkLife4me a răspuns:

Pai nu te baga intrei daca te bagi o sa te urasca iar daca te imprietenesti cu el o sa fiti prieteni atata sa nu speri la nimic el are gandul doar la o fata prietena lui