| SofiaAndreea a întrebat:

Baieti AJUTOR! DAU FUNDA! eu am avut un prieten, adica am vorbit doar 3 saptamani si dupa aceea m-am suparat ca devenise foarte rece la inceput era dragut, cald, ma suna si era bine. Apoi dupa 2 saptamani s-a cam racit, imi raspundea cam greu la mesaje, il sunam eu, insa nu il cicaleam, aveam grija. El mi-a spus ca s-a intalnit cu fosta si era bulversat. As vrea sa ne impacam. Ce sa ii spun? Eu incepusem sa tin la el. El e baiat bun cu mult bun simt. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Nu depinde de tine depinde de el daca te place sau nu.Si mai depinde de relatia cu fosta. Daca s-a despartit el de ea ai mai multe sanse sa se intoarca la tine dar daca s-a despartit ea de el e mai rau ca poate el inca o mai iubeste. Oricum tu trebuie sa lasi timpul sa treaca si sa-l lasi sa decida.Cred ca e ceva de moment chestia asta cu fosta adica daca nu-i merge se intoarce la tine, e logic. tongue

7 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Cel mai probabil fosta i-a zapacit mintile si incerca sa fie din nou impreuna...

| RAY a răspuns:

Daca s-a vazut cu fosta s-a cam terminat totul, daca a iubito cu adevarat nu prea ai sanse in fata ei, fosta aia a auzit ca are pe cineva de ciuda s-a intors iar la el cine stie, el posibil a fost cu tine ca sa o uite, acuma nu stie nici el ce sa faca, desi cred ca o va alege pe fosta

| SorinelF86 a răspuns:

Il pui sa aleaga ori pe tine ori fosta, tu nu esti roata de rezerva, daca alege pe fosta o iubeste si asteptandu-l nu faci decat sa suferi, va fi greu sa se ataseze de tine daca se gandeste la alta

| Stoica_Paulica_1995 a răspuns:

Salut! Eu ca baiat am avut un prieten care era tot la fel ca el, am vazut ca el este frumos dar are mai multe fete!

Tu trebuie sa il urmaresti sau sa pui un prieten de-al lui pe urmele lui.

Incearca sa il asculti si sa ii arati ca iti pasa apoi i-al in brate ca iti cade.

Sper ca te-am ajutat si daca mai ai probleme contacteaza-ma!

| SofiaAndreea explică (pentru Stoica_Paulica_1995):

Multumesc mult pentru ajutor! Sper sa reusesc sa-l fac sa vrea :*

| Adriashka a răspuns:

Salut Andreea.am patit si eu asa ca tine cu vo 8 luni in urma poate.a inceput sa vorbeaska cu alta si pe mine m-a dat intro parte.ce as putea sati spun.baiatul daca da de alta fata crede-ma ca nu mai are caldura fata de tine.shi niciodata no sa o mai aiba ca la inceput.baiatul odata ce se schimba inapoi nu mai poti sal iai asa cum vreai tu.propunerea mea e aceia ca ar trabui sa-l uiti si sa-i arati ca si tu poti sa fii alt fel.baiatul cand vede ca fata sufera lui ii ride inima.credema ca nu-i un sfat rau.succes mai departe.

| SofiaAndreea explică (pentru Adriashka):

Inteleg. multumesc mult! Am sa analizez mai bine situatia! Dar el e un pic diferit. Nu a inceput sa vorbeasca cu alta, dar oricum, de as putea sa ii citesc minte dar asta e. Multumesc mult oricum!