| mydarkestdays a întrebat:

Baieti, v-ati indragostit vreodata de o fata? asa, cu adevaarat?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da si acum nu mai vreau sa aud de ele. Dragostea mea face parte din soferie in momentul de fata.

| liliacALB a răspuns:

Daa, prima data in clasa a 4-a. I-am trimis un biletel de amor, dar mandrulita mea a binevoit sa-l predea invatatoarei. crying

| anyhylator a răspuns:

Never
si baietii nu se indragostesc doar de una asta e un lucru cert ca legile fizicii.

| Deanme a răspuns:

Da m-am indragostit adevarat de o fata.

| Horia_8139 a răspuns:

Daps. Oricui i se intampla. Nu sunt eu un mare experimentat, dar pana acum mi-a fost foarte usor sa ma duc la o fata si sa-i spun ca o plac...era ceva gen " Eu Tarzan, tu Cheetah.". Acum e foarte diferit. Am incercat sa ma apropi de ea dar stiu ca am intrat in friendszone si am pierdut-o. Ar fi o problema si faptul ca e mai mare ca mine cu peste un an. Dar am deviat de la raspuns. DA!

| S3bytzu a răspuns:

Da man indragostit pana la cap nu puteam sta fara ea
seara visam ca faceam sex cu ea
funda?