| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti exista dragoste adevarata, voi v-ati indragostit vreodata cu adevarat?

4 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

De fiecare dată când m-am îndrăgostit, m-am îndrăgostit cu adevărat.

| micutZa94 a răspuns:

Posibil exista, posibil nu..eu nu prea cred in vrajeli din astea dragoste la prima vedere sau dragoste adevarat.

| Anonim231512352 a răspuns:

Sunt incepator in astea, am 15 ani si abia acum m-am indragostit cu adevarat happy Chiar toata vremea ma gandesc la iubita si nu pot petrece o zi fara sa o vad sau sa ma gandesc la ea. Nu stiu daca a 2ua dragoste la fi la fel, dar eu cred ca nustraight face Prima de obicei e adevarata in rest, celelalte sunt doar niste asemanari cu prima. Cand te indragostesti a 2oua oara, ati aduci aminte de prima, si faci ca un fel de comparatie happy succes

| eugpower a răspuns:

Da,subestit fata