| LaviniuA a întrebat:

Baieti, voi cand vedeti o fata draguta, va udati? Sau macar atunci cand o abordati?
Macar vi se intaresc sfarcurile ceva, sau sunteti reci complet? laughing
Descrieti experienta va rog big grin

(unu imi zicea ca cand merge in club/fac are la el chiloti de schimb laughing )

34 răspunsuri:
| LaviniuA explică (pentru relian):

Hmmf sunt jignita. Era vorba de un proiect pentru un curs de fiziologie despre mecanismul erectiei la barbati.

| relian a răspuns (pentru LaviniuA):

Nu esti jignita deloc, ai pus o intrebarea care arata cunostintele tale despre barbati, care se pare, nu le ai, pentru ca de leai fi avut, deja ai fi stiut cum sta treaba.

Orice femeie care a avut ceva relatii cu barbati, stiu destule chestii despre barbati, ori cel putin macar despre cei cu care au avut dea face.

Tu crezi ca stie cineva pe aici mecanismul erectiei la barbat, cum anume se produce, se anume se intampla?
Astea le gasesti in carti, in articole scrise de cei care facut cercetari.

Tu ai venit cu o intrebare, ori pusa in gluam, ori cum am spus nu ai vazut un barbat dezbracat nici in poze.
Nu se poate sa vii sa spui voua barbatiilor vi se intaresc sfircurile laughing hai sa fim seriosi, sau daca se uda, expresie folosita doar pentru femei, cel putin eu asa stiu.Chilorti de schimb, de parca aia fac pe ei in chiloti, laughing

Tu poti sa iei barbatii la misto dar cand ti se spune ceva, asta si din ceea ce tu arati, deja esti jignita laughing nu esti deloc jignita, din felul cum ai formulat intrebarea, eu aia deduc.

Mecanismul ereectiei la barbat?
Vazul, declaseaza in creier secretia unor hormoni, aia creeaza placere, creierului ii place, asa ca mai departe creierul da comanda cricul hidraulic sa se pregateasca de ceva mai mult, creierul vrea mai multa placere, asa ca nu mai stiu exact unde, dar pe undeva la organele genitale se produc chimicale in cantitate mai mare, chimicale care is responsabile cu erectia.
Mai exact acele chimicale deschid la maxim si genereaza un flunx sangvin mai mare acolo in organul cu pricina.Astea is chestii ce le-am citit cindva undeva, atit mai tin minte.

Daca vrei amanunte, cauti pe netu asta mare si sigur gasesti explicatie, chiar si ce chimicale sunt, ce hormoni etc.

Pot sa caut, dar daca tu ma iei ca te simti jignita laughing nu mai ma bag, dupa cine stie ce povesti mai spui laughing

| painecuzahar a răspuns:

Nu, mi se pare o chestie de virgini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu când vad un om vad un om.