| LaviniuA a întrebat:

Baieti, voi cand vedeti o fata draguta, va udati? Sau macar atunci cand o abordati?
Macar vi se intaresc sfarcurile ceva, sau sunteti reci complet? laughing
Descrieti experienta va rog big grin

(unu imi zicea ca cand merge in club/fac are la el chiloti de schimb laughing )

34 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Baietii nu se ud si nici sfarcurile nu li se intaresc. Astia se intampla doar fetelor /femeilor.
La baieti sunt alte manifestari de excitare. happy

| LaviniuA explică (pentru Bula):

Neadevarat... curge ceva lichid pe acolo. Poate nu ti se intmpla tie sad

| StoicAnalysis a răspuns (pentru LaviniuA):

Se numeste ejacular.e precoce. Si este o anomalie.

| Hyperion7 a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Da,dar ca sa apară, trebuie sa fie super excitat tipu

| Hyperion7 a răspuns (pentru LaviniuA):

In mod normal, băieții, când sunt excitați, li se trezește juniorul și li se dilată pupilele, dar ca sa ajungi la ejacula.re precoce, cum i-am zis și lui Stoicanalisys, trebuie sa fie super excitat, ceea ce e puțin probabil, asta daca nu o avea vreo anomalie ceva.

| Bula a răspuns (pentru LaviniuA):

Acel "lichid" este sperma, (se numeste eja.culare simulata) si se intampla doar la baieti tineri, care n-au avut inca viata sexuala (normala).

| Simpatic a răspuns:

Baieteii si fatalaii se uda, barbatii se intaresc joswinking

| dullcat a răspuns:

Din unele intrebari pari adult dar din unele pari de 13 cel mult. Which is it? laughing

| relian a răspuns:

Cu intrebarea asta, ai aratat ca esti inca virgina, niciodata nu ai avut un barbat, dar ca esti si speriata de barbati, stai singura, retrasa, nu ai nici un barbat amic, nu discuti macar cu nimeni despre sex.

Sa nu spui ca te-ai nascut la manastire, apoi ai crescut tot acolo si ai aterizat tocmai aici punind intrebarile astea laughing

Expweriente genul asta ce intrebi tu, cauta pe care sa ti le spuna in privat laughing
Despre ce sfircuri vorbesti la barbat? Are doar unu laughing asta in caz in care nu ai vazut niciodata un barbat dezbracat, nici macar in poze

| LaviniuA explică (pentru relian):

Hmmf sunt jignita. Era vorba de un proiect pentru un curs de fiziologie despre mecanismul erectiei la barbati.

| relian a răspuns (pentru LaviniuA):

Nu esti jignita deloc, ai pus o intrebarea care arata cunostintele tale despre barbati, care se pare, nu le ai, pentru ca de leai fi avut, deja ai fi stiut cum sta treaba.

Orice femeie care a avut ceva relatii cu barbati, stiu destule chestii despre barbati, ori cel putin macar despre cei cu care au avut dea face.

Tu crezi ca stie cineva pe aici mecanismul erectiei la barbat, cum anume se produce, se anume se intampla?
Astea le gasesti in carti, in articole scrise de cei care facut cercetari.

Tu ai venit cu o intrebare, ori pusa in gluam, ori cum am spus nu ai vazut un barbat dezbracat nici in poze.
Nu se poate sa vii sa spui voua barbatiilor vi se intaresc sfircurile laughing hai sa fim seriosi, sau daca se uda, expresie folosita doar pentru femei, cel putin eu asa stiu.Chilorti de schimb, de parca aia fac pe ei in chiloti, laughing

Tu poti sa iei barbatii la misto dar cand ti se spune ceva, asta si din ceea ce tu arati, deja esti jignita laughing nu esti deloc jignita, din felul cum ai formulat intrebarea, eu aia deduc.

Mecanismul ereectiei la barbat?
Vazul, declaseaza in creier secretia unor hormoni, aia creeaza placere, creierului ii place, asa ca mai departe creierul da comanda cricul hidraulic sa se pregateasca de ceva mai mult, creierul vrea mai multa placere, asa ca nu mai stiu exact unde, dar pe undeva la organele genitale se produc chimicale in cantitate mai mare, chimicale care is responsabile cu erectia.
Mai exact acele chimicale deschid la maxim si genereaza un flunx sangvin mai mare acolo in organul cu pricina.Astea is chestii ce le-am citit cindva undeva, atit mai tin minte.

Daca vrei amanunte, cauti pe netu asta mare si sigur gasesti explicatie, chiar si ce chimicale sunt, ce hormoni etc.

Pot sa caut, dar daca tu ma iei ca te simti jignita laughing nu mai ma bag, dupa cine stie ce povesti mai spui laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Poate se pișa de emoții pe el rolling on the floor

| LaviniuA explică (pentru Hyperion7):

Buna idee. O sa il intreb.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu stiu de voi, dar mie mi se intaresc sfarcurile la frig. laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Pai cred că e ceva normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsedatule sexual!

| LaviniuA explică (pentru anonim_4396):

Esti frigid

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaviniuA):

Ms

| J0B0MAT a răspuns (pentru LaviniuA):

El e mai obsedat ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Esti sigura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pai tu crezi ca eu incercam sa te cuceresc pe tine rolling on the floor cine crezi ca incearca sa te cucereasca pe tine cand esti speriata de bombe si abia daca scoti niste cuvinte amarate pe mesaje laughing

zici ca mori daca vorbesti cu cineva

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact.
De ai mai zic și aici, nu îmi mai trimiteți mesaje.Sunt o pierdere de timp pentru voi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Vad ca esti si depresiva sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Vrei o imbratisare puiule? sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer emo.Dar mai bine decât să fii obsedat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Eu nu sunt obsedat puiule

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Și puțin mai mult frustrat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Daca zici ca esti emo, atunci mi te imaginez toata cu haine negre full, par negru, unghii negre, papuci negri, haine negre laughing si un piercing in burta

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă fanteziile și vede-ți de școală.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Am 18 ani puiut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu când vad un om vad un om.

| 1234568807 a răspuns:

Nu stiu, inca nu am intalnit acea fata

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Baietii nu se uda dracu rolling on the floor) nici nu li se intaresc sfarcurile.Doar ti se scoala pl atat.Si ti se scoala daca te gandesti la ceva pervers cu fata aia.Nu ti se scoala asa de prost doar cand o vezi. Poate la voi femeile o fi asa sa va udati doar din privit, la barbati nu exista asa ceva. Poate la labari aia care n-au pus niciodata mana pe o femeie si care stau toata ziua cu labuta.La aia poate dar la restul nu se intampla chestia asta.

| painecuzahar a răspuns:

Nu, mi se pare o chestie de virgini.