| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Daca sunteti timizi. cum ati vrea sa fiti abordati de o fata care o placeti? big grin

1 răspuns:
| Betii69 a răspuns:

Buna! Eu sunt fata si fetelor le place ca baietii sa faca primul pas intr-o relatie cu ei! Nu incerca sa o faci geloasa! Tu nu mai fi timid si spune-i ce simti! Ea niciodata no o sa vina la tine! Hello, pe ce pamant traim? Toti stim ca fetele niciodata nu isi vor strica demnitatea pentru un baiat! Asculta sfaturile mele daca vrei sa ai o relatie cu ea ct mai curand!