| Anonim_9579 a întrebat:

Femeia varsator si barbatul rac?
Sugestii si pareri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Candva am crezut si eu in zodiac, pana sa-mi dau seama ca totul din acest punct de vedere este o pseudostiinta. Zodiacul nu face altceva decat sa ingradesca mintea si actiunile celui care crede in asa ceva (se numeste si profetia autoimplinirii). Daca este vorba de voi doi si va iubiti, uitati de existenta zodiacului si dati frau liber sentimentelor. Este mult mai usor si mai natural sa fii liberwinking

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu sunt rac si chiar nu ma pot intelege cu varsatorii.Nu e o chestie de horoscop, e o chestie pe care am observat-o la absolut fiecare persoana varsator pe care o cunosc indiferent ca e fata sau baiat.Probabil e faptul ca avem aceleasi defecte gigantice:incapatanarea, perfectionismul etcchatterbox

| Evaa a răspuns:

Femeia Varsator, fire independenta, îl poate rani adânc pe barbatul Rac, sentimental si statornic.

Mereu gata de o noua aventura, femeia Varsator va fi mai mereu absenta din viata lor emotionala, iar barbatul Rac se va simti neglijat.

Desi se înteleg bine în plan sexual, relatia dintre barbatul Rac si femeia Varsator va fi un esec pe orice alt plan.