| elissa91 a întrebat:

Barbati care isi bat nevestele le iubesc?

43 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Dar eu nu stiu de ce le bat.Cu ce e devina femeia ca barbatii au facut o greseala sau au pirdut ceva? De ce sa iti descarci nervi pe femeia iubita?

| Burzea a răspuns:

Cred ca nu la iubesc
daca le ar iubi nu le ar mai bate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu. Vor sa le fie inferioare lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nevestelor respective le place sa fie batute, inseamna ca le iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. In primul rand iubirea inseamna respect. Daca da in ea, numai respect nu e. Este o fiinta slaba daca da in cea pe care pretinde ca o iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le iubesc! Insa le iubesc infinit mai putin decat se iubesc pe ei insisi; le iubesc pentru ca au nevoie de ele, si le bat ca sa le umileasca si sa nu aiba putere sa plece de langa ei.Acesta e felul lor de a iubi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu nabadai...

| TheSkyNow a răspuns:

Nu chiar...

| Al3xAl3x a răspuns:

Acum, depinde! Multi isi bat femeile din orgoliu, dar poate ca le mai iubesc! Cert este ca odata si odata tot le-a iubit, dar aceste sentimente s-au diminuat probabil... Funda?

| Lolly184 a răspuns:

Apai oamenii aia nu se pot numii oameni, decat animale. Nu vad cum ai putea sa dai in persoana pe care o iubesti. Sau e dragoste.cu nabadai? Parerea mea este ca eu nu cred ca un barbat ar putea sa isi loveasca nevasta si sa o si iubeasca. Parerea mea

| Mihaitza_3933 a răspuns:

Unii da altii nu
http://www.cearly.ro

| zuzypop a răspuns:

Nu cred pentru ca arunci cand dai in cineva nu dai din dragoste...

| TheOne_5862 a răspuns:

De iubit poate, dar un lucru e sigur toate femeile care au luat o palma de la sot a fost cu un motiv fffff bun, deci de multe ori o mai si cauta femeia, de multe ori este nevinovata.