| Anomim2025 a întrebat:

De ce unii bărbați care sunt căsătoriți se maturbează în loc să facă sex cu nevestele lor?

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate ele nu vor atunci cand vor barbatii.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa freci o s... ai nevoie de o singura mana si o imaginatie bogata sau o revista cu femei goale, ori doar telefonul cu care poti viziona ceva excitant.

Ca sa satisfaci o femeie, ai nevoie de un penis adevarat si sa stii sa-l folosesti.

Cand nu esti dotat cu un penis adevarat si nu ai habar de cum sa exciti si sa satisfaci o femeie, preferi sa faci o ****, ca-i mai usor, iar la urma te trantesti pe pat satisfacut si fericit, ca nu s-a facut de rusine in fata nimanui.
Un barbat care isi iubeste sotia si are si ceva creier in capusor, face tot posiblul sa comunice cu sotia si sa afle cum ar putea-o satisface, in situatia in care, nu prea are un penis dotat, dar ai dorinta sa o satisfaca.

| Holiday a răspuns:

Pt ca au sotii fara chef de sex, urate, frigide, grase sau paroase, cicalitoare, care nu fac decat sex vaginal, pentru ca, pentru ca...
E drept ca mai bine le-ar lasa si si ar pleca, dar unii barbati sunt prea lenesi si fricosi pentru a face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca a intervenit monotonia si ei nu mai simt satisfactia actului sexual.

| boylivgume a răspuns:

Pentru ca sunt ca animalele, nu s-au casatorit din dragoste pura si au cautat numai placerea sexuala, nu prea au sentimente puternice pentru nevasta, iar nevasta la fel, cam acesta este motivul!

| RAY a răspuns (pentru boylivgume):

Nu judeca ca si voi stati cu noi doar ca sa va impliniti interesele atat

| RAY a răspuns (pentru boylivgume):

Poate ca sau trezit la realitate, de la o tarfa cu care stau pleaca la curve da mare evolutie, da macar aia nu te minte ca te iubeste ca e sincera, serioasa cu tine, nu vorbesc de masturbare si de mersul la curve, sexul cu iubita costa asa ca mai bine o faci pe gratis, iubi imi cumperi x ca apoi facem sex, si ele se masturbeaza visand la barbati frumosi dar stau cu provider doar din interes atat

| EmanuelKant a răspuns:

Futere no futere l**a necesarum este.

| Cookie096 a răspuns:

Bună, Anonim2025. Păi, unii bărbaţi se masturbează deoarece nu sunt în total satisfăcuţi de ce le,, oferă,, partenera. Sau, ar mai fi o varită. Partenera nu petrece de ajuns timp pe acasă. Este ocupată ba cu serviciul, ba cu copii.
Funda? :O3