| misss a întrebat:

Acum 2 saptamani am terminat relatzia mea de 3 luni, insa am terminat relatzia asta deoarece m. a sarutat un idiot[x(] si i.am zis, insa el mi. a zis ca nu mai poate avea incredere in mine.Acum am aflat ca s. a impacat cu fosta lui(adica cu cine a fost inaintea mea) si mi. a zis ca in timp ce a fost cu mine tot la ea a tzinut[straight face]. Ar fi o idee buna sa ma razbun si daca da cum? Si ce ar trebui sa fac sa. l uit? As vrea chiar sa. l urasc[straight face]. Astept parerile voastre si dau funda pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

E clar ca nu te merita scumpa asa ca mai bine il lasi sa isi vada de prietena luioh go on
si mie de obicei imi place sa ma razbunhee hee
ai putea sa te combini cu baiatul din cauza caruia v'ati despartit si sa stai cu el in prezenta fostului.

de uitat...doar cu timpul o sa reusesti sa il uiti definitv.deocamdata tot ce poti sa faci e sa te implici in activitati care sa iti distraga atentia in asa fel incat sa treaca timpul mai repede si sa nu te gandesti la elhappy

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Sincer chiar ar merita sa te razbuni dar mai bine lasa-l impace.Sa vezi tu ca o sa il paraseasca fosta si tot la tine o sa se intoarca. Iar atunci tu o sa ii spui ca nu mai vrei sa ai o relatie cu el.

| Raluca_8347 a răspuns:

Parerea mea e ca s-a impacat cu fosta lui iubita pentru a te face pe tine geloasa si ti-a zis lucrurile aia de cida ca te-ai despartit de el. Ar fi bine sa nu-ti mai pese de el ca nu merita kiss.

| Adda_7639 a răspuns:

Buna. e normal sa simti ura ...si toate chestiile astea dupa ce te desparti de cineva mai ales in modu' la care ai descris. Eu una sunt de parere ca nu ar trebui sa te razbuni si ca ar trebui sa discutati si sa ramaneti prieteni in ciuda faptului ca ati avut un esesc in inecrcarea de a forma un cuplu. Sper sa. ti fii fost de ajutor xD. Byee