| Ruxxy_2368 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva.am 17 ani si am stat asta vara cu un baiat 2 luni si el statea mai mult la tara, cand venea ne vedeam da ne vedeam o data la 1-2 saptamani, dar inschimb vb foarte mult la tel, l-am inselat a aflat, ne-am despartit, pana in noiembrie nu am mai vb, la sfarsitu lu noiembrie ne-am impacat, eu l-am inselat, din noubig grin si acum 2 saptamani am vb si ne-am impacat, insa nu mai e cel de asta varasad sa ma caute, sa vb cu mine tipa la mine din orice si cand il intreb daca chiar vrea sa ramanem impreuna imi cere timp 2-3 luni sa treaca peste, acum eu ce ar trebui sa fac sal astept stiu ca atunci am gresit mult. da acum chiar sunt foarte tacuta las totu ca el.incerc sa nu ne mai certam.mersi dau fonta

Răspuns Câştigător
| byanca_5508 a răspuns:

Acum faci cum vrei dar as vrea sa iti dau unn sfat. Eu zic ca ar trebuie sa ai rabdare sa afli decizia lui sau dupa parerea mea are trebui sa iti schimbi comportamentul si sa nu-l mia inseli deoarece el poate nu ti-a spus dar in sufletul lui este o drama

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cat l-ai inselat rusine sa-ti fie mai bine il lasi impace si te duci cu amantii tai.

| westside a răspuns:

Esti o curva jegoasa!

| westside a răspuns:

Daca eram in locu acelui baiat te prindeam, te puneam in genunchi iti dadeam la **** si pe urma iti lipeam, capu de sira spinari.

| Honey_9348 a răspuns:

Parerea mea este ca aceasta relatie nu ar mai mergee:-J

| dutzujust4you a răspuns:

Odata ce el avea incredere in tine si tu dai cu piciorul la relatia aia inseamna ca nu-ti place si ar trebui so incheiati sa nu sufere.P