| anonim_4396 a întrebat:

BunA. Acum 4-5 zile am făcut s*x oral cu prietenul meu și avea prezervativul pus iar la un moment dat am agatat prezervativul putin cu dinții se poate sa se fi fisurat? ( menstruatia trebuia sa îmi vina pe 18/19 și nu mi.a venit nici pana azi. Se poate sa îmi fi întârziat din cauza stări mele din ultimul timp? Ca insarcinata nu cred ca sunt. Acum 2 luni am luat anticonceptionale dar le.am oprit ca sa fac tratament cu cervugid (recomandat de medic). Pot sa le iau iarăși anticonceptionale dacă nu mi.a venit sau trebuie sa aștept prima zi de menstruatie

Răspuns Câştigător
| Pprofesionistul a răspuns:

Buna! Nu este problema..Prezervativele nu se rup usor.Si chiar daca s-ar fi rupt sperma daca o inghiteai fara sa vrei sau ceva de genu nu ti se intampla nimic daca o inghiteai.Si problema asta cu menstruatia s-a intamplat sa fie.o coincidenta.Nu te speria nu ai nimic!

Toate bune te pup.
Fundita?

| Aanonimaa20 a răspuns (pentru Pprofesionistul):

Nu și.a dat drumul în timpul sexului oral. și.a dat drumul în mine ( în prezervativul cu care am făcut oralul).
Și eu știu ca nu se rup așa repede dar totuși am o oarecare teama.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine nu-i mai faceai oral. Oricum l-ai facut degeaba.
Daca vrei sa revi la anticonceptionale, intrerupe tratamentul recomandat de medic.
Tot ce e posibil ramane sa se intample. Noi n-am luat parte la faptele voastre.

| ciribist a răspuns:

Da se poate dar nu e nicio problema

| valeriu1900 a răspuns:

Alta idioata care crede ca ramane insarcinata daca inghite sperma.Probabil nu ai mai mult de 12, 13 ani la cat de ''desteapta'' esti.

| Aanonimaa20 a răspuns (pentru valeriu1900):

Nu și.a dat drumul în timpul sexului oral... și. A dat drumul în mine ( dar rămăsese prezervativul cu care făcusem oralul) și stai liniștit ca știu ca nu ramai insarcinata dacă "înghiți sperma"