| IooMar a întrebat:

acum cateva zile am fost la mare si acolo am intalnit o trupa de dans, erau 4 fete si un baiat, baiatul mi s-a parut dragut si se uita mai mereu la mine. Am aflat unde si cand fac cursurile de dans si pe acolo o i-au sa ajung in centru, daca il vad pe acolo ii pot spune ceva? Daca da, ce ii pot spune? Si stiu si numele lui de scena. Multumesc!

11 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Saluut. Poi cand il vezi sa il saluti, sa il intrebi ce mai face, daca merge / vine de la dansuri, cum ii mai merg dansurile, cand mai are spectacole si dintrastea.happy dupa poti sa-i ceri facebook-ul sau id-ul de mess sa mai vorbiti.:* sper ca te-am ajutat puppy dog eyes succesc >big grin

| denymar a răspuns:

Daca chiar iti place baiatul, incearca sa te faci mai remarcata si mereu sa ii zambesti...Sa fii deschisa cu el!

| RKR a răspuns (pentru denymar):

La ce mama zmeilor ajut sa ii zimbesti?!

| Pinguuuin01 a răspuns (pentru RKR):

Daca ii zambesti ii demonstrezi ca esti deschisa sa socializezi cu el, ca te intereseaza, ca esti fericita cand il vezi etc. deci... happy.

| denymar a răspuns (pentru Pinguuuin01):

Bai cap patrat pe nume RKR... Explicatia o gasesti la persoana Ssmilee.....MacaR EA INTELEGE laughing

| RKR a răspuns (pentru denymar):

Vrei sa ma apuc sa iti iau familia la inaintare?happy

| denymar a răspuns (pentru RKR):

Mdea...laughing

| buttercoree a răspuns (pentru denymar):

Esti mai patrata tu la
cap ca el.../ea...

| cristian100 a răspuns:

Pai. daca te place lasa-l sa faca el primul pas daca nu. atunci incepe tu intreaba-l unde locuisete cati ani are... apoi poate te va invita la un suc sau cevahappy

| RKR a răspuns:

Ai lasa-mastraight face Cum dracu` se face ca voi toate aveti impresia ca baietii sa uita numai la voi?happy

| MarrieMarie a răspuns (pentru RKR):

Sunt intru totul de acord cu tine laughing